Boscy Gladiatorzy

Witamy na forum i zapraszamy do wspólnej gry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-24 22:09:41

Exevir

Administrator

1411450
Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 19
Punktów :   

Exevir Wita

Imie:Adrian
Nick:Exevir
Wiek:16
Hobby:Moim hobby jak i pasją jest siatkówka. Trenuje ją od bodajże 12 roku życia
Lubie też robić różne projekty na kompie.

Zwierzątka domowe:Rybki

Ulubione gry: Mam dużo lecz wymienie 2 ^^
Kozacy i Morrowind

Ulubione zespoły: Wszystkie które wydają dobrą muzyke. Techno, Trance ^^
Ulubione filmy: Hmm Horrory ale nie chce mi się myśleć więc podam które mi się spodobały Piła V i sierociniec ewentualnie Zejście

Ulubione anime lub kreskówki:Stare dobre czasy Tom i Jerry
Ulubione kanały TV: Discavery, Tvn Turbo, Hbo i MTV
Życiowe marzenie: Wyjechać w Alpy i zdobyć jakiś szczyt 4000 m n.p.m
Co lubisz:Lubie rozmawiać z ludźmi i się z nimi pośmiać lub razem gdzieś wyjść
Czego nie lubisz:Jak ktoś mi spamuje na gadu a jestem zajęty a czekam na ważną wiadomość



Historia gracza w Gladiatusie: Moja historia jest długa
Zaczełem gre jako początkujący pod nickiem misiek4809 na s.10.
Lecz szybko gra mi się znudziła ale to na pewien okres.
Znowu założyłem konto na s.10 i grałem pod nickiem misiek48091. Napotkałem na swojej srodze niezłego przyjaciela i do teraz mam z nim kontakt to on powiedział mi jak w to grać. Grałem do lvla 70 kiedy postanowiłem oddać konto z powodu braku czasu na gre i konto stało się zaniedbane.
Lecz to nie był koniec kariery na s.10 założyłem new konto pod nickiem Adiosa czemu znowu na s.10 ?
poniewarz grającym misiek4809 przybyłem do gildii Boscy Gladiatorzy gdzie byłem najlepiej wpłacającym członkiem gildii i nawiązałem tam dużo znajomości. Lecz wracajmy do Adiosy Jennefer poprosiła mnie abym założył Gildie i to miała być szkółka Boskich Gladiatorów. I do teraz istenieje
Na poziomie około 55 dostałem bana za Multi-konto przez brata założył na złość konto. Trudno wybaczyłem mu
Lecz do nie jest koniec mojej Historii jak już wcześniej wspomniałem od wspaniałym koledze. To on nie miał tym razem czasu na gre i oddał mi swoje konto. Byłem bardzo z tego zadowolony i gram dalej.
Prowadzę teraz szkółkę i mam zamiar postawić ją na nogi...


The End

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.pzwmyslenice.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.roten.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl